Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

İxtisas dərəcəsi

Telefonu

Rəhbərlik

1

Quluyev Rafiq Çəpərxan oğlu

Başçı

 

490-08-51

2

 

Başçının birinci müavini  

490-05-81

3

Əhmədov Etibar Yunus oğlu

Başçının müavini

Dövlət qulluğunun kiçik müşaviri

490-05-89

4

 

Başçının müavini  

490-06-02

5

Həsənova Lalə Şahvar qızı

Sektor müdiri-baş mühasib

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 490-05-94

6

Mikayılov Anar Mikayıl oğlu

Başçının köməkçisi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

490-08-51

460-05-97

7

Əhmədov Elçin Məhərrəm oğlu

Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

490-23-53

8

Babayev Yusif Vaqif oğlu

Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

490-05-92

 

9

 

Böyük mütəxəssis

 

490-08-51

İnformasiya təminatı və təhlili sektoru

10

Cəfərova Lalə Tofiq qızı

Sektor müdiri

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

496-50-06

11

Mirzəbəyli Teymurçin Elçin oğlu

Aparıcı məsləhətçi

-

496-50-06

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

12

Tağızadə Anar Abil oğlu

Şöbə müdiri

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-05-87

13

Heydərli İnal Muradəli oğlu

Baş məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

490-13-65

14

Məmmədov Müzəffər Kamil oğlu

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-06-78

15

Kərəməliyev Fərrux Aydın oğlu

Böyük məsləhətçi

-

490-08-02

Hüquq şöbəsi

16

Əzizov Teymur Məmməd oğlu

Şöbə müdiri

Dövlət qulluğunun kiçik müşaviri

490-44-22

17

 

   

490-38-29

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

18

İmanov Pənah Əbülfəz oğlu

Şöbə müdiri

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-54-00
Faks:490-54-00

19

İbrahimov Məhəmməd İsrafil oğlu

Şöbə müdirinin müavini - dini qurumlarla işin təşkilatçısı

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-05-76

20

Hüseynova Lamiyə Əlövsət qızı

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-05-76

21

Məmmədova Aytən Teyyub qızı

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-05-79

22

İsrafilova Mehriban İsrafil qızı

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-05-79

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması

23

Aslanov Məhəmmədəli Mahir oğlu

Şöbə müdiri

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

490-33-88

24

Sadıqova Aytən İsrafil qızı

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-05-83

25

Əzizbəyli Atabəy Vüqar oğlu 

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-49-70

26

Əhmədov Əlican Muxtar oğlu

Aparacı məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-49-70

Rayon Təsərrüfatı şöbəsi

27

İsayev Rafiq Əli oğlu

Şöbə müdiri

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-05-86

28

Qasımov Ceyhun Yəhya

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-06-78

29

Tarverdiyev Mehman Əfqan oğlu

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-06-78

30

Məmmədov Əhməd Veysəl oğlu

Böyük məsləhətçi (memar)

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-06-78

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

31

 

Şöbə müdiri

 

 

32

Əliyeva Samirə Hikmət qızı

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

33

Hüseynova Leyla Mürsəl qızı

Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)

Kiçik dövlət qulluqçusu

490-07-09

34

 

Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı)

 

490-07-09

35

Abbasova Könül İmamverdi qızı

Məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

490-07-09

36

Kərimova Elmira İsmayıl qızı

Məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

490-07-09

      Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

37

Məmmədov Anar Yaşar oğlu

Şöbə müdiri

-

490-07-96

38

   Əsgərzadə Bəkir Zakir oğlu         

Böyük məsləhətçi

-

 

Xidməti heyət

39

Nəbiyev Sahib Vahid oğlu

Komendant

 -

 

40

Bəhmənov Yaməddin Məzahir oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

41

 

Baş mütəxəssis-sürücü

 

 

42

Nəsibov Kamran Abdulla oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

43

Aslanova Elnarə

Xadimə

-

 

44

Quliyeva Qızbəsti

Xadimə

-

 

1 nömrəli Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəlik

1

Əzizov Dəyanət Bəybala oğlu

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

2

Ağayev Şahin Rafiq oğlu

Nümayəndənin müavini

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

3

Əbdürrəhmanov Oruc Abdulla oğlu

Baş məsləhətçi-baş mühasib

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

4

Rəhimzadə Gəncəli Malik oğlu

Məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

5

Məmmədov Sədəddin İdris oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

6

Rəsulova Xumar Zahid qızı

Aparıcı mütəxəssis

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

7

Bayramova Vəfa Qədir qızı

Xadimə

 

 

2 nömrəli Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəlik

1

Hüseynov Məmməd Səmərqənd oğlu

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

 

2

Hüseynov Malik Çərkəz oğlu

Nümayəndənin müavini

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

3

Məmmədov Kənan Tofiq oğlu

Baş məsləhətçi-baş mühasib

-

 

4

Hüseynov Elmar Məmmədəli oğlu

Məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

 

5

Məmmədov Asif Babulla oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

6

Mikayılova Gülər Əlifəli qızı

Aparıcı mütəxəssis

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

7

Səmədova Nazirə Yaşar qızı

Xadimə

-

 

3 nömrəli Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəlik

1

Rzayev Asəf Səlim oğlu

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

 

2

Mustafayev Oktay Nemət oğlu

Nümayəndənin müavini

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

3

Əkbərova Məsumə Rafael qızı

Baş məsləhətçi-baş mühasib

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

4

Seyidov Miryasin Miryavər oğlu

Məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

 

5

Bağıyev Pərviz Əbdülbağı oğlu

Baş mütəxəssis-sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

6

Maqsudova Leyla Qürbət qızı

Aparıcı mütəxəssis

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

 

7

Yusifova Narıngül Soltan qızı

Xadimə

-

 

4 nömrəli Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəlik

1

Babayev Elyar Mirqasım oğlu

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

 

2

Baxışlı Nurlan Nuru oğlu

Nümayəndənin müavini

kiçik dövlət qulluqçusu

 

3

Kərimli Abuzər Elxan oğlu

Baş məsləhətçi-baş mühasib

-

 

4

Mirzəyev Asəf Asif oğlu 

Məsləhətçi

kiçik dövlət qulluqçusu

 

5

 

Baş mütəxəssis-sürücü

 

 

6

İbrahimli Ləman Xeyrulla qızı

Aparıcı mütəxəssis

Dövlət qulluğunun kiçik referenti

 

7

Cavadova Kəmalə

Xadimə

-

 

Əhmədli qəsəbə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəlik

1

Quluzadə Kamal Manaf oğlu

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

2

Sultani Rəşad Ramiz oğlu

Nümayəndənin müavini

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

 

3

Məhərrəmli Həsən Yaşar oğlu

Baş məsləhətçi-baş mühasib

Kiçik dövlət qulluqçusu

 

4

Kərimova Çinarə Dövlət qızı

Xadimə

-

 

 

Keçidlər